“Yalnızım Mesut Bey” DMAX’e satıldı… Artık televizyonda ekrana gelecek

İçeriklerinin neredeyse tamamı “Amerikan” menşeili DMAX bu yaz bir sürpriz yaptı. Blu TV’nin sevilen talkshow’u “Yalnızım Mesut Bey”in yayınlanmış bölümlerini aldı. Platformda izlenen şov bu vesileyle açık kanalda ekrana gelecek.

Programın yayınlanan basın bülteninde; “Yalnızım Mesut Bey’de, her hafta üç isim, Mesut Süre’nin sahnesine konuk oluyor. Karşısına üç yalnız konuğu alan Süre, tiyatro salonunu doldurmuş seyircilerinin de katılımıyla konuklarının yalnızlık temalı hikayelerini didik didik ediyor. Müzmin yalnızların terkediliş hikayelerinden, aldatılışlarına, karşılıksız aşklarından, flörte dahi varamamış açılma çabalarına kadar pek çok şey, Mesut Süre’nin yer yer keskin ama her daim eğlenceli ve neşeli moderatörlüğü eşliğinde ekrana geliyor” diye yazıyor.

Yayınlanacak ilk bölümde, Aldatılma hikayeleri, baskınlar, evlenen eski sevgililer ve çok daha fazlası konuşulacak. Yayın saati dikkat çekiyor: 6 Temmuz Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece 00.00’da. RTÜK tedbiri olsa gerek! Bu arada bir dip not her iki yayın kuruluşu Warner Bross – Discovery bünyesinde bulunuyor. Bu arada Blu TV’nin ilerleyen zaman içinde yapımlarının bu kanalda görülmesi sürpriz olmayacak.

Sina Koloğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x